Bilgi Talep Formu

Yat Üreticisi Markamızla Global Denizlere Açıldık

Lüks tutkunlarının favorisi yat markamızın çok ülkeli araştırma projesini başarıyla tamamladık. Veri ve içgörünün ilham verici evreninde markamızın globalleşme stratejisine katkıda bulunduk.
blog image

2023 yılını 380 milyar € büyüklüğe erişerek tamamlaması beklenen dünya lüks ürünler pazarı doludizgin büyüme serüvenini sürdürüyor. Jet, otomobil, saat, çanta, gözlük gibi ürünlerin yanı sıra küresel lüks pazarına yön veren ikonik ürünlerden biri de lüks yatlar.. 2023 yılını 9,38 miyar $ hacimle kapatması ve %5,8'lik YBBO ile 2030'a kadar büyümesi beklenen beklenen küresel yat pazarında en önemli oyuncuların başında ise Türkiye geliyor. Miami'dan Cannes'a, Dubai'den Monaco'ya Türk tersanelerinde üretilen yatlar küresel lüks ve deniz tutkunlarının rüyalarını süslemeye devam ediyor.

Biz de bu vesileyle "mutlu markalar" ailemizin yeni üyesi yat markamıza size tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Türk markalarını global pazarlarda "büyütme uzmanı" AGS Global olarak veri ve içgörünün ilham verici evreninde ABD, Fransa ve İngiltere'yi kapsayan çok ülkeli araştırma projesiyle yat markamızın globalleşme stratejisine katkıda bulunuyoruz.

Kısacası AGS Global'in "mutlu markalar" ailesi büyümeye devam ediyor.

Siz de bu ailenin bir parçası olun, dünyanın 130'dan fazla ülkesinde ve Türkiye'nin her noktasında fırsatların kapısını aralayın.

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız