Bilgi Talep Formu

Yöntemlerimiz

AGS Global; doğru verilere ulaşmak için butik yaklaşımı, deneyimli saha partnerleri ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile en etkin yöntemleri hayata geçiriyor.

Bilgisayar Destekli Yüz Yüze Görüşme (CAPI)

Deneyimli ve yetkin saha partnerlerimiz sayesinde yerinde ve yüzyüze derlediğimiz en kaliteli verileri “mutlu markalarımız” için bütüncül içgörülere dönüştürüyoruz.
process img-1

Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmesi (CATI)

Araştırmalarımız için optimum veri kalitesini, en gelişmiş teknolojik altyapı sayesinde en hızlı şekilde sağlıyoruz.
Stratejik Çözümler

Online Araştırma - Bilgisayar Destekli Web Görüşmesi (CAWI)

“Mutlu markalarımız” için fiziksel sınırları aşarak nokta atışı hedef kitleyi seçiyor, multimedya unsurlarıyla entegre ettiğimiz eş zamanlı & doğru datayı takip ve analiz ediyoruz.
process img-1

Masa Başı Araştırma (Literatür Taraması)

İnterdisipliner uzmanlarımızla en güncel sektör-spesifik raporlar ve küresel & ulusal data setlerinden oluşan kaynakları tarıyor, "mutlu markalarımız" için kişiselleştirilmiş ve pazarın bütüncül resmini sunan raporlar oluşturuyoruz.
Stratejik Çözümler

Fokus Gruplar (Yüzyüze ve Online)

Doğru katılımcı profili, deneyimli moderasyon, konforlu ve teknolojik stüdyolarla sağlanan etkin duygusal atmosfer ile markanız için en etkin zamanda en gerçek içgörülere ulaşıyoruz. Üstelik, bunu sadece fizikselde değil, online’da da yapıyoruz.
process img-1

Derinlemesine Görüşmeler (In-Depth) ve Ev Ziyaretleri

Ev, işyeri vb. spontan ortamlarda gerçekleştirdiğimiz derinlemesine (In-depth) görüşmelerle tüketici dünyasının gizli kalmış anlam ve duygularına ulaşıyoruz.
Stratejik Çözümler

Etnografik Araştırma ve Gözlem

Araştırmalarımızda hedef komünitenin bir parçası oluyor, gündelik desenlerden anlamlı içgörüler elde ediyoruz.
process img-1

Ürün ya da Marka Testleri

Ürün ya da markanın yaşam döngüsünün her aşamasında, yenilikçilik ve optimizasyonu besleyecek fiziksel ve duygusal deneyime dayalı geribildirimler sunuyoruz.
Stratejik Çözümler

Sosyal Medya Dinleme

Yapay zeka, big data ve veri analitiğinden faydalanarak sosyal medya platformlarının dehlizlerinde markanız için konuşulanları en doğru tüketici istihbaratına dönüştürüyoruz. 
process img-1
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız