Bilgi Talep Formu

Plastik Markamızın Çok Ülkeli Araştırma Projesinde Mutlu Sona Ulaştık

Türkiye'nin plastik ambalaj ve otomotiv plastikleri alanında lider markası müşterimiz için Almanya, Fransa, İsrail ve Fas pazarlarında fırsatlara odaklandığımız araştırmalarımızı başarıyla tamamladık.
blog image

AGS Global olarak B2B sektörlerde 360° yaklaşımıyla markalarımıza çözümler sağlamaya devam ediyoruz. 

Dünyada 385 milyon mt'ye ulaşan plastik pazarının yüzde 40'ını oluşturan plastik ambalajlar kimyadan gıdaya geniş bir yelpazede gündelik hayatımızın önemli bir parçası olmayı sürdürüyor.  Dünya plastik pazarının %9'unu oluşturan ve payını daha da arttırması beklenen otomotiv plastikleri pazarı ise şimdiden 34,6 milyar $ hacme ulaşmış durumda. Ortalama bir araçta plastik malzemelerin oranı %6 ila 10 arasında olup; bu da yakıt-performansa göre 105 kg civarı plastik kullanımına tekabül etmekte. Buna göre; araçlarda her bir %10’luk hafifleme %5-7 arasında yakıt tasarrufu anlamına gelirken, her bir %10’luk hafifleme ile km. başına 10 gram karbon emisyon azaltılması mümkün olmakta. 2030 yılında otomotiv üretiminin 125,21 milyon adete yükselmesi beklenmekte olup, bu da pazarın geleceği açısından büyük potansiyele işaret ediyor.

AGS Global olarak  lider plastik ambalaj ve otomotiv plastikleri üreticisi markamız için Türkiye, Almanya, Fransa, İsrail ve Fas pazarlarındaki fırsatları araştırdığımız projemizi başarıyla tamamlamanın sevinci içerisindeyiz. 

Lider plastik üreticisi markamız, artık AGS Global'in gün geçtikçe büyüyen "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi.

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız