Bilgi Talep Formu

Sağlık Markamız İçin Yükselen Beş Medikal Turizm Pazarındaki Fırsatları Araştırdık

Sağlık markamız için bölgenin yükselen medikal turizm pazarları Irak, Rusya, Romanya, Gürcistan ve Ukrayna'daki fırsatlara odaklandığımız araştırmalarımızı başarıyla tamamladık.
blog image

2019 yılı sonunda dünya medikal turizm pazarı 50 milyar doları aşkın bir hacme erişmiş durumda. Dünya üzerinde milyonlarca hasta daha kısa sürede, daha gelişkin ve uygun fiyatlı tedavilere erişmek için seyahat ediyor ve böylece geleneksel hasta tanımı da değişiyor. Kapsam sağlık turizmine doğru genişletildiğinde ise yüz milyarlarca dolarlık bir pazar büyüklüğünden rahatlıkla bahsedebiliyoruz. Zorlu bir yıl olan 2020'de Covid-19 etkisiyle uçuşların kısıtlanması, sınır kapılarını kapanması ve yerel sağlık sistemlerinin içe kapanmacı eğilimleri öne çıksa da, salgın sonrası küresel düzeyde medikal turizmin en çarpıcı büyüme oranına sahip sektörlerin başında gelmesi bekleniyor. Nitekim, gelişkin sağlık altyapısı ve gerek şehir hastaneleri gerekse özel hastanelerden oluşan güçlü sağlık kurumları eko-sistemiyle Türkiye, bölgesinde cazip bir medikal turizm destinasyonu olma yönündeki atılımını sürdürüyor.

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin önde gelen sağlık markası müşterimiz için iç pazarın yanı sıra, bölgenin yükselen hedef pazarlarından Irak, Rusya, Romanya, Ukrayna ve Gürcistan'da medikal turizme olan talebin nabzını ölçtüğümüz kapsamlı araştırmalarımızı tamamladık ve markamızı hedef pazarlarda gerçek içgörüyle tanıştırdık. 

Sağlık markamız artık "mutlu markalar" ailemizin yeni üyesi..

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız