Bilgi Talep Formu

Özel Kurye Hizmeti Sağlayıcısı Markamız İçin Pazarın Nabzını Tuttuk

Dünya çapında faaliyet gösteren özel kurye hizmetleri sağlayıcısı müşterimizin marka bilinirliği ve algısına odaklandığımız; B2C ve B2B paydaşların tutum & davranışlarını kapsayan araştırmamızı başarıyla tamamladık.
blog image

Özel kurye hizmetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hızla büyüyor.  Son yıllarda B2C ya da B2B e-ticaret hacmindeki devasa artışa, Covid-19 pandemisinin tüketici davranışlarında yarattığı dönüşüm ve perakendenin birçok kategorisinde "anlık teslimat" talebi de eklendiğinde pazar yüksek dinamizmiyle dikkat çekiyor. Diğer yandan, kargolara göre daha hızlı, hassas ve güvenilir bir taşıma yöntemi olan özel kurye pazarında rekabetçi peyzaj da çeşitleniyor. 

Biz de AGS Global olarak, dünya çapında faaliyet gösteren özel kurye hizmetleri sağlayıcısı markamızın dev metropol İstanbul'da B2C ve B2B segmentteki paydaşlar nezdinde bilinirliği ve algısını araştırdık; markamızı gerçek içgörüyle tanıştırdık. 

Ne mutlu ki bize; markamız artık AGS Global'in gün geçtikçe büyüyen "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi..

 

AGSScore: Marka Bilinirlik ve Algı Araştırmaları ile B2C ya da B2B fark etmeksizin, Türkiye'nin her noktası ve 130'dan fazla global pazarda markanızın bilinirliğini ve algısını ölçün, gerçek içgörünün ışığında rakiplerinizi geride bırakın.

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız