Bilgi Talep Formu

Jant Markamız İçin Almanya Otomotiv Endüstrisindeki Fırsatlara Odaklandık

Lider jant markamız için dünyanın üretim üssü Almanya pazarının B2B ve B2C segmentte sunduğu fırsatlara odaklandığımız kapsamlı araştırmamızı başarıyla sonuçlandırdık.
blog image

Dünya otomotiv pazarı, üretim ve satış hacmiyle göz kamaştırmaya devam ediyor. 2012 yılında dünya otomotiv sektörünün üretimi 84,23 milyon adete ulaşırken, önde gelen küresel otomotiv üssü Almanya'da ise bu sayı 5,65 milyon adet oldu.  Bu açıdan Almanya, milyonlarca otomotivin üretim üssü olmasının ve küresel markalara ev sahipliği yapmasının yanı sıra, büyük bir tüketici havuzuna sahip olmasıyla da tüm dünyada otomotiv sektörü tedarikçileri için en çok iştah uyandıran pazarların başında geliyor.  

Biz de AGS Global olarak, Türkiye'nin yüzünü dünyaya dönmüş otomotiv yedek parça - jant üreticisi markamız için Almanya pazarında ticari fırsatların peşinde düştük; B2B ve B2C segmentte ticari içgörülerle ördüğümüz araştırmamızla, markamızın pazardaki gücüne güç kattık.

Kategorisinde lider markamız artık AGS Global'in gün geçtikçe büyüyen "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi..

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız