Bilgi Talep Formu

İlk Niteliğindeki Lojistik Araştırmasında İmzamız Var

AGS Global olarak sektörünün köklü ve lider oyuncusu markamız için Türkiye'nin en kapsamlı B2B lojistik araştırmasına imza atmış olmanın haklı gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. 130+ ülkede marka araştırmalarımız sürüyor.
blog image

Covid-19 sonrası lojistik sektörü doludizgin büyüme serüvenine devam ederken, eşsiz "hub" konumu ve 85 milyon+ iç pazarı ile Türkiye her geçen gün önemini artırıyor. Diğer yandan, Türkiye lojistik pazarındaki rekabetin dozu da son yıllarda artmış durumda ve aktörler oyunu geleneksel alandan çıkartarak "B2B markalaşma" savaşına daha çok yer açıyor. Lojistik sektöründeki trendler de bu rüzgarı destekliyor.

Biz de tüm bu rekabetçi peyzaj içerisinde köklü markamız için Türkiye pazarında bugüne dek gerçekleşmiş en kapsamlı B2B lojistik araştırmasına imza atarak, markamızı "içgörü odaklı" B2B markalaşma stratejisi ile buluşturduk. Lojistik sektöründeki dinamik rekabete karşı markamızı "içgörü" zırhıyla kuşattık.

Markamızın yolu açık olsun!

Siz de bu ailenin bir parçası olun, dünyanın 130'dan fazla ülkesinde ve Türkiye'nin her noktasında fırsatların kapısını aralayın.

 

AGSSupply: B2B Araştırmaları, butik bir yaklaşımla, nitel ve nicel tüm araştırma enstrümanlarını kullanarak şirketinize B2B pazarlarda rekabet üstünlüğü kazandırırken, B2B pazarlama aksiyonlarınıza ilham veriyor ve markalaşma serüveninizde kılavuzunuz oluyor. 

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız