Bilgi Talep Formu

Lider Akü Markamızı Almanya Pazarında Kesintisiz Enerjiye Ulaştırdık

Lider yerli akü markamız için dünyanın otomotiv üretim üssü Almanya'da hem B2C hem B2B segmentte fırsatlara odaklandığımız kapsamlı araştırmamızda mutlu sona ulaştık.
blog image

Yılda yaklaşık 100 milyon adete ulaşan üremiyle küresel otomotiv sektörü hem ana ve hem de yan sanayi kategorilerinde muazzam bir hızla büyürken, bu dinamik evren OEM'ler için olduğu kadar after-market markalar için de yepyeni fırsatlara işaret ediyor. Bu açıdan Almanya, milyonlarca otomotivin üretim üssü olmasının ve küresel markalara ev sahipliği yapmasının yanı sıra, büyük bir tüketici havuzuna sahip olmasıyla da tüm dünyada otomotiv sektörü tedarikçileri için en çok iştah uyandıran pazarların başında geliyor.  

Biz de AGS Global olarak Türkiye'nin lider akü üreticisi için hem fırsatlarla dolu hem de oldukça rekabetçi bir peyzaja sahip Almanya pazarında hem tüketici hem bayi/satış noktası segmentinde gerçek içgörüye kulak verdik, müşterimizi bu zorlu pazarda stratejik aksiyon setleriyle buluşturduk.

Ne mutlu ki bize; kategorisinde lider markamız artık AGS Global'in gün geçtikçe büyüyen "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi..

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız