Bilgi Talep Formu

Jean Markamızın Küresel Başarı Hikayesini Birlikte Yazıyoruz

Yenilikçi jean markası müşterimiz için Türkiye'nin yanı sıra, Rusya, Fas, Romanya, Ukrayna ve Sırbistan pazarlarının sunduğu fırsatları araştırdık ve pazara giriş stratejisini belirledik.
blog image

Armani'nin meşhur sözüdür: "Jean, modaya demokrasi getirmiştir".. Türkiye, 2019 yılında dünyaya 1,6 milyar dolar değerinde denim giysi ihracatı gerçekleştirirken, bunun önemli kısmını kot pantolon da olarak bilinen jean'ler oluşturdu. Denim giysilerin toplam dokuma konfeksiyon ihracatımız içerisindeki payı yüzde 25'e ulaşmış durumda. Bu alanda Türkiye, dünyanın birçok önemli pazarına kendi markalarıyla erişebilme imkanına sahip.

Biz de AGS Global olarak küresel ölçekte markalaşma serüvenine başlayan Türkiye'nin yenilikçi ve tasarım odaklı jean markası müşterimizin bu yolculuğuna araştırmalarımızla eşlik ettik. Markamız için Türkiye jean pazarının yanı sıra, yükselen pazarlar Rusya, Ukrayna, Romanya, Sırbistan ve Fas pazarlarını analiz ettiğimiz araştırmalarımızı başarıyla tamamladık. 

Kısacası "mutlu markamızı", "doğru içgörülerle oluşturulmuş gerçek bir öngörüyle tanıştırmanın" ve "yeni pazarlarda heyecan verici fırsatlar sunmanın" mutluluğu içerisindeyiz.

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

 

Resim Galerisi

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız