Bilgi Talep Formu

İş Dünyası STK'mızın Kurumsal İtibar Araştırmasına İmza Attık

Binlerce üyesi ile Türkiye ekonomisinin tabana yayılmış gücü olan iş dünyası STK'sının çok paydaşlı kurumsal itibar araştırmasını başarıyla gerçekleştirdik; sürdürülebilir STK yapısına giden yola ışık tuttuk.
blog image

Şüphe yok ki; kurumlar açısından iç ve dış paydaşlar nezdinde itibarın sürekli ölçülmesi, geri bildirimler alınması, eksik yönlerin değerlendirilmesi ve giderilmesinin çok önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Kurumsal itibarı hakkında periyodik çalışma yapan firmalar, söyledikleri ile yaptıkları arasında paydaşların algısında oluşan boşluğu ölçerek, algı ve itibarlarının rakipleri değil, kendileri tarafından yönetilmesine imkan tanıyor.

Biz de AGS Global olarak, binlerce üyesi ile Türkiye ekonomisinin tabana yayılmış gücü olan iş dünyası STK'sının üye ve çalışanlardan oluşan iç paydaş; bürokrasi, medya, akademi dünyası ve diğer STK'lardan oluşan dış paydaşlarını kapsayan kurumsal itibar araştırmasını başarıyla tamamladık. Yolculuk sonunda kurumumuz için daha sürdürülebilir STK yapısına giden yola "içgörü feneriyle" ışık tuttuk. 

 

AGSSustainability: Kurumsal İtibar ve Sürdürülebilirlik Araştırmaları ile nicel ve nitel tüm araştırma enstrümanlarını kullanarak kurumunuzun paydaşlar nezdinde itibarını ölçüyor, KPI'lar belirliyor, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi, kurumsal iletişim ve kurumsal politika ile ilgili aksiyonlarınıza stratejik içgörüler sağlıyoruz. Siz de paydaşlarınız nezdinde kurumsal itibarınızı ölçün, içgörüler ışığında stratejik planlar oluşturun, aksiyon alın ve itibarınızı sürdürülebilir kılın. Kurumsal itibarınızı rakipleriniz değil, siz belirleyin.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız