Bilgi Talep Formu

İnşaat Malzemeleri Yatırım Öncesi Araştırmasında İmzamız Var

Türkiye'nin dev holdinginin yeni yatırım alanı inşaat malzemeleri, yatırım öncesi araştırma partneri ise AGS Global oldu. İçgörü odaklı danışmanlık hizmeti sunduğumuz partnerimiz için küresel pazarlardaki potansiyelin röntgenini çektik.
blog image

Dünyada ve Türkiye'de inşaat sektöründeki büyümeye paralel, inşaat malzemeleri hacmi hızla artıyor. Yalıtım malzemeleri ise teknolojik inovasyona paralel en hızlı büyüyen segmentlerin başında geliyor ve birçok yatırımcının ilgisini çekmeye devam ediyor. 

Biz de AGS Global olarak Türkiye'nin dev holdingine yalıtım malzemeleri yatırımı öncesi hazırladığımız kapsamlı raporla  partnerimiz için küresel ve ulusal pazarlardaki potansiyelin röntgenini çektik, "değer katacak" özgün stratejik aksiyon önerilerimizle "içgörü odaklı" kılavuzluk yaptık. Yatırımın "sancı noktalarını" birlikte giderip, büyüme yolculuğuna birlikte çıktık.

Yatırımcımız, AGS Global'in "mutlu markalar" ailesine ismini yazdırdı ve "yatırım öncesi araştırmada doğru adres AGS Global" mottomuz bir kez daha tescillenmiş oldu.

 

AGSStrategy: Yatırım Öncesi Pazar Araştırmaları hizmetlerinden faydalanın; yatırım yapacağınız pazarı öngörülebilir, yatırımınızı değerli kılın.

 

AGSSupply: B2B Araştırmaları, butik bir yaklaşımla, nitel ve nicel tüm araştırma enstrümanlarını kullanarak şirketinize B2B pazarlarda rekabet üstünlüğü kazandırırken, B2B pazarlama aksiyonlarınıza ilham veriyor ve markalaşma serüveninizde kılavuzunuz oluyor. 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız