Bilgi Talep Formu

Yükselen Yıldız Hizmet Sektörümüzün Envanter Çalışmasını Gerçekleştirdik

Binlerce üyesi ile global rekabete yelken açan hizmet ihracatçısı sektörümüzün yurtiçi ve yurtdışına yayılmış tüm fiziksel, insani ve dijital varlıklarını kapsayan envanter çalışmasını başarıyla tamamladık.
blog image

Türkiye'nin hizmet ihracatı 2021 yılı sonunda yaklaşık 35 milyar $ olarak gerçekleşirken, lojistikten eğitime, eğlenceden sağlık turizmine onlarca alt sektörde binlerce hizmet ihracatçısı firma bu devasa hacme katkı sağladı.

Biz de AGS Global olarak, Binlerce üyesi ile global rekabete yelken açan hizmet ihracatçısı sektörümüzün yurtiçi ve yurtdışına yayılmış tüm fiziksel, insani ve dijital varlıklarını kapsayan envanter çalışmasını başarıyla gerçekleştirdik ve çatı kurumumuza içgörülerle dolu raporumuzu sunduk. Envanter çalışmamızın bir diğer özelliği  ise hem çatı kurumumuzun üyeleriyle ilişkilerine hem de karar alıcılara yönelik stratejik aksiyon önerileri içermesi oldu.

 

AGSSustainability: Kurumsal İtibar ve Sürdürülebilirlik Araştırmaları ile nicel ve nitel tüm araştırma enstrümanlarını kullanarak kurumunuzun paydaşlar nezdinde itibarını ölçüyor, KPI'lar belirliyor, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi, kurumsal iletişim ve kurumsal politika ile ilgili aksiyonlarınıza stratejik içgörüler sağlıyoruz. Siz de paydaşlarınız nezdinde kurumsal itibarınızı ölçün, içgörüler ışığında stratejik planlar oluşturun, aksiyon alın ve itibarınızı sürdürülebilir kılın. Kurumsal itibarınızı rakipleriniz değil, siz belirleyin.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız