Bilgi Talep Formu

Küresel FMCG Devine Pazara Giriş İçgörüsü Sunduk

Küresel FMCG devinin radarına Türkiye girerken, 85 milyon+ nüfusa sahip pazarda dağıtım kanallarına yönelik içgörü partneri ise AGS Global oldu. Sunduğumuz yatırım öncesi raporla Türkiye FMCG pazarına dair stratejik öneriler sunduk.
blog image

85 milyonu aşkın nüfusu ve olgun perakende pazarıyla Türkiye, bölgesinde FMCG sektörünün "parlayan yıldızı" olmayı sürdürürken, sınır aşırı yatırımcıların bu devasa pazara ilgisi artıyor.

Dubai merkezli FMCG tedarik devi de bu trende katılan aktörlerden biri oldu ve yolculuk için AGS Global'i tercih etti.

Biz de AGS Global olarak küresel FMCG devinin pazara giriş ve dağıtım kanalı etkinlik araştırmasına imza attık, birçok ürün başlığında stratejik içgörülerle markamızı besledik ve veri odaklı danışmanlık hizmetimizle pazardaki büyük potansiyelin röntgenini çektik.

Yatırımcımız, AGS Global'in "mutlu markalar" ailesine ismini yazdırdı ve küresel markalar için Türkiye pazarında "yatırım öncesi araştırmada doğru adres AGS Global" mottomuz bir kez daha tescillenmiş oldu.

 

AGSStrategy: Yatırım Öncesi Pazar Araştırmaları hizmetlerinden faydalanın; yatırım yapacağınız pazarı öngörülebilir, yatırımınızı değerli kılın.

 

AGSStore: Dağıtım Kanalı Etkinliği Ölçüm Araştırmaları ile dağıtım kanallarınızın etkinliğini ölçün, kanal etkinliğinizi ve satışlarınızı artırın.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız