Bilgi Talep Formu

Ev Tekstili Markamızın Çok Ülkeli Araştırma Projesinde Hedefi 12'den Vurduk

Ev tekstili markamız için yürüttüğümüz çok ülkeli araştırma projesi kapsamında; ABD, Almanya ve Hollanda pazarında B2B hedef kitle nezdinde derin içgörüyü yakaladık, potansiyel fırsatlara ışık tuttuk.
blog image

Covid-19 pandemisi ile birlikte yerkürede milyonlarca insanın hanelere kapanması, ev dekorasyonu harcamaları üzerinde "kaldıraç" etkisi yaparken, 2021 yılı sonunda dünya ev tekstili pazarı yaklaşık 120 milyar $'a ulaştı. Küresel tedarik zincirlerindeki büyük dönüşüm, üretim kalitesi ve jeo-lojistik avantajıyla Türk ev tekstili sektörünü hedef pazarlarda daha iddialı hale getirdi. 

Biz de B2B alanında yetkinliğini kanıtlamış AGS Global olarak, "içgörü peşinde tutku dolu yolculuğa" bu kez TURQUALITY®​  kapsamında yer alan global ev tekstili markamız için çıktık. Türkiye, ABD, Almanya ve Hollanda'yı kapsayan çok ülkeli bilinirlik araştırmalarını başarıyla yönetirken, hedef kitle nezdinde güçlü içgörülerle dolu fırsat kapılarını araladık.

Mutlu markamızla uzun soluklu ve güçlü işbirliğimiz devam edecek.

 

AGSSupply: B2B Araştırmaları, butik bir yaklaşımla, nitel ve nicel tüm araştırma enstrümanlarını kullanarak şirketinize B2B pazarlarda rekabet üstünlüğü kazandırırken, B2B pazarlama aksiyonlarınıza ilham veriyor ve markalaşma serüveninizde kılavuzunuz oluyor. 

 

AGSSuperLeague: TURQUALITY®​ Pazar Araştırmaları ile dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY®'nin büyülü dünyasına araştırmanın ve içgörünün gücüyle dahil olun. Hedef pazarınızda markalaşarak, pazar payınızı artırın.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız