Bilgi Talep Formu

Çocuk Modası Markamız İçin Dubai Pazarında Yol Haritası Oluşturduk

Önde gelen çocuk modası markamız için yıldız tüketicilerle dolu Dubai pazarının sunduğu fırsatlara odaklandık ve pazarda derinlikli içgörülerle örülmüş stratejik yol haritası oluşturduk.
blog image

Kentleşme, çalışan kadınların oranının artması, çocuk doğumlarındaki artış, Asya-Pasifik ve Afrika'da gelirlerin artması gibi faktörlerin ışığında dünya çocuk modası pazarı her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyor. Modern perakendeciliğin bölgesel cazibe merkezlerinden biri olan Dubai ise 1,5 milyar dolara yakın hacmiyle bu büyümeden en çok pay alan pazarlardan biri. Alım gücü yüksek tüketiciler, bölgesinin en büyük AVM'leri, yüksek e-ticaret penetrasyonu; birçok küresel markanın MENA bölgesi operasyonları için Dubai'yi "başlangıç noktası" olarak işaretlemesi sonucunu getiriyor.

Biz de AGS Global olarak yürüttüğümüz proje kapsamında; Türkiye'nin önde gelen çocuk modası markası için Dubai çocuk giyim pazarına odaklandık ve çocukları için en iyisini isteyen Dubaili ebeveynlerin anlam dünyasından içgörüler damıttık. Araştırma ve içgörünün gücünü markamız için seferber ederek, pazarlama ekibine yönelik stratejik bir yol haritası oluşturduk.

AGS Global'in "mutlu markalar" ailesi, 2023 yılında çocuk modası markamızın katılımıyla çok daha güçlü ve ilham verici..  

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız