Bilgi Talep Formu

Bandırma Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştuk

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Topluluğu online etkinliğinde öğrencilerle buluşarak, bir madalyonun iki yüzü olarak araştırma ve reklam ilişkisi hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.
blog image

"Araştırmayı görmezden gelen reklamcılar, düşman sinyallerini görmezden gelen generaller kadar tehlikelidir" - David Ogilvy

 

AGS Global, kurulduğu ilk günden bu yana tecrübe paylaşımı kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında ve dijital platformlarda üniversite öğrencileriyle buluşmayı sürdürüyor. Bu defaki durağımız ise Bandırma 17 Eylül Üniversitesi oldu.

Üniversitenin Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Topluluğu tarafından Dr. Mehmet Sinan TAM'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda, dünyanın 100'ü aşkın ülkesinde ve Türkiye'nin her noktasında marka, pazar ve pazarlama araştırmaları yürüten AGS Global Kurucu Ortağı Ahmet GÜLER, reklamcılık ve halkla ilişkiler öğrencileriyle buluştu.

2 saate yakın süreyle bir madalyonun iki yüzü olarak araştırma ve reklamın ilişkisi hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştilirirken, Türkiye'de araştırma ve reklam sektörünün hacmini, hedeflerini ve son durumunu aktaran GÜLER, AGS Global'in kuruluş ilkelerinden ve sektörde ilk niteliğindeki çalışmalardan da bahsetti. Buluşma, "Reklam, sanat ödülü almak için değil, marka değerini ve satışları artırmak için yapılır" mottosuyla sona erdi.

Bu keyifli buluşmaya katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

AGS Global olarak üniversite öğrencilerimizin yanında yer almayı; onlarla bilgi ve fikir paylaşımında bulunmayı sürdüreceğiz.

Resim Galerisi

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız