Bilgi Talep Formu

Araştırmanın "En"lerinin Seçildiği Gecede AGS Global'e 4 Baykuş Ödülü Birden..

AGS Global olarak araştırma sektörünün en başarılı projelerinin ödüllendirildiği geceden Global, Genç, Memnun ve Metodik Baykuş kategorilerinde dört ödülle döndük.
blog image

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından, "araştırma şirketleriyle araştırma verenler ve veri toplama şirketleri arasındaki  iş ortaklıklarından başarılı pazarlama ve sosyal araştırma projelerini ödüllendirmek" amacıyla bu yıl 9'uncusu düzenlenen Baykuş Ödülleri Töreni, 12 Ekim Salı akşamı İstanbul Conrad Bosphorus’ta gerçekleştirildi. FMCG, finans, akademi, reklam, araştırma, veri toplama, medya, iletişim, medikal ve sigorta sektörü dünyasından 21 kişilik jürinin 14 kategoride değerlendirdiği 138 başvuru arasından 34 proje, 49 ödüle layık görüldü.

Yerli ve özgün araştırma şirketi AGS Global, ilk kez katıldığı Baykuş Ödülleri'nden Global, Genç, Memnun ve Metodik Baykuş olmak üzere 4 farklı kategoride ödülle ayrılmayı başardı.

Uzun yıllardır global pazarlarda gerçekleştirdiği araştırmaları, "Global Baykuş" kategorisinde aldığı altın ödülle taçlandıran AGS Global'in genç araştırma direktörü Mustafa GÜLER, "İşini Sağlama Alanlarda Bugün: Endişeye Mahal Yok" isimli projesiyle Genç Baykuş kategorisinde altın ödül alırken, bu proje sunduğu yenilikçi metodlar nedeniyle aynı zamanda jüri tarafından Metodik Baykuş kategorisinde de altın ödüle layık görüldü.

AGS Global Kurucu Ortağı Ahmet GÜLER yaptığı açıklamada; "AGS Global olarak ilk kez katıldığımız Baykuş Ödülleri'nden toplam 4 ödülle dönmenin büyük mutluluğu içerisindeyiz. Bu başarımızı; araştırmacılarımız, markalarımız ve veri toplama ortaklarımızı aynı hedef etrafında birleştiren o bitmek bilmez enerjiye ve ekip ruhuna borçluyuz. Başta araştırmanın iş süreçlerine eşsiz katkıları konusunda yüksek farkındalığa sahip markalarımız ve değerli ekibimiz olmak üzere başarıda emeği olan tüm paydaşlarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Bundan sonra da 100'e yakın ülkeyi kapsayan ağımız, uzman ekibimiz, teknolojik altyapımız ve butik perspektifimizle müşterimiz olan "mutlu markalar" için araştırma ve içgörünün gücünü seferber etmeye ve yeni başarılara yelken açmaya devam edeceğiz" dedi.

 

AGS Global'in ödül kazanan araştırma projeleri ve paydaşları şöyle;

Kategori

Araştırma

Araştırmaveren

Veri Toplama

Ödül

Global Baykuş

Global Olma Ne”Denim”iz: “Jean” Gibi Fikirlerimiz

LOFT

-

Altın Ödül

Genç Baykuş

İşini Sağlama Alanlarda Bugün: Endişeye Mahal Yok

Dräger Safety

-

Altın Ödül

Memnun Baykuş

Narin Tüketici, Zarif Bayi, Kırılgan Profesyonel: Porselen Sektöründe Memnuniyeti Nasıl Ölçtük?

Kütahya Porselen

Algoritma

Bronz Ödül

Metodik Baykuş

İşini Sağlama Alanlarda Bugün: Endişeye Mahal Yok

Dräger Safety

-

Altın Ödül

 

 

Baykuş Ödülleri'nin Basın Yansımaları İçin:

📌 "Araştırma Dünyasının En İyileri Ödüllerine Kavuştu": https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/arastirma-baykus-odulleri/

📌 "Baykuş Ödülleri Sahiplerini Buldu": https://mediacat.com/baykus-odulleri-2021-tum-kazananlar/

📌 "9. Baykuş Ödülleri Sahipleri ile Buluştu!": https://www.thebrandplanet.com/post/9-baykus-odulleri-sahipleri-ile-bulustu

 

Resim Galerisi

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız