Bilgi Talep Formu

Mega Projelerde Bugün: 7 Ülkede Sağlık Araştırması

Sağlık markamızın hem doğrudan yatırım hem de sağlık turizmi aracılığıyla global varlığını büyütmeye odaklandığı yolculuğunda araştırmanın ve içgörünün ilham verici evrenini seferber ettiğimiz mega projeye imza attık.
blog image

Sağlık yatırımcısı markamız Turquality yolculuğunda kadrajına tam tamına 7 hedef pazarı almıştı. Bunlardan bazıları doğrudan yatırım bazıları ise sağlık turizmi aracılığıyla coğrafi varlığını ve cirosunu büyütmesine yardımcı olacaktı. Yolları bizle yani "mutlu markalarını" içgörü odaklı global büyüme yolculuğuna çıkaran AGS Global ile kesişti. 

Biz de vizyoner markamızla işbirliği yaparak 7 önemli pazarda hem içeride hem de sınırı aşırı sağlık hizmeti alanların zihin dünyasına ve alışkanlıklarına ışık tuttuğumuz mega projemize başladık. Pazardaki güçlü ve zayıf yanlar ile fırsat ve tehditleri karar vericiler için "veri odaklı" bir yaklaşımla ortaya çıkardık.

Markamızla bu "mega proje" kapsamında birlikte yol yürümekten dolayı gururluyuz.

Sırada çıtayı her zamankinden daha yükseğe çıkartmak, global pazarlarda hızla yükselmek var.

Siz de bu ailenin bir parçası olun, dünyanın 130'dan fazla ülkesinde ve Türkiye'nin her noktasında fırsatların kapısını aralayın.

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız