Bilgi Talep Formu

Mega Projelerde Bugün: 10 Ülkede Seramik Araştırması

Dünyanın tek bir tesiste en büyük üreticisi olma yolculuğunda lider seramik karo markamız için 10 mega pazarda fırsatları mercek altına aldığımız uzun soluklu araştırma projesine imza atmanın gururu içerisindeyiz.
blog image

Uzun yıllardır iç pazarda güçlü bir konuma sahip olan seramik karo üreticimizin hem kendi marka yolculuğu hem de Türkiye ekonomisi için tek bir amacı vardı: bir tesiste dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip olmak. Ancak ürettikleri ürünleri dünyanın önde gelen pazarlarına satamadıkları sürece bu devasa puzzle'ın çok önemli bir parçası eksik kalacaktı.

Biz de vizyoner markamızın bitmek tükenmek bilmez enerjisinden ilham alarak 10 mega seramik karo pazarında uzun soluklu bir içgörü yolculuğuna çıktık. ABD, B. Krallık, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, S. Arabistan, Kanada, İsrail ve İspanya pazarlarında hem B2C hem de B2B segmentte içgörünün aydınlatıcı evrenini markamız için seferber ettik. Pazardaki güçlü ve zayıf yanlar ile fırsat ve tehditleri karar vericiler için "veri odaklı" bir yaklaşımla ortaya çıkardık.

Uzun yıllardır "mutlu markalar" ailemizin üyesi olan markamızla "mega proje" çağını başlatmış olmaktan dolayı gururluyuz.

Sırada global pazarlarda hızla yükselmek var.

Siz de bu ailenin bir parçası olun, dünyanın 130'dan fazla ülkesinde ve Türkiye'nin her noktasında fırsatların kapısını aralayın.

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Flash Haber'de İşin Seyri'ne Konuk Olduk

25 Eylül 2023 | BASINDA AGS

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız