Bilgi Talep Formu

Otomotiv Markamız İçin Pazardaki Fırsatlara Işık Tuttuk

Otomotiv markamız için pazardaki son durumu analiz eden, fırsatlar kadar risk alanlarını da mercek altına alan kapsamlı araştırmamızı tamamladık ve "mutlu markalar" ailesinin 2022 yılındaki ilk üyesine "merhaba" dedik.
blog image

Küresel otomotiv sektörü başta çip krizi olmak üzere tedarik zincirlerindeki aksaklıklarla mücadele ederken Türkiye, konjonktürel dönüşümlere rağmen tüm segmentlerde önde gelen küresel üretim üssü ve hızla büyüyen bir iç pazar olma yolculuğunu sürdürüyor. Ticari araçlar da bu dinamik segmentlerin başında geliyor. Diğer yandan çevreci yakıtlardan bağlanabilir teknolojilere kadar geniş bir yelpazede trendler, sektördeki yeni fırsat patikalarına işaret ediyor.

Biz de AGS Global olarak Türkiye'nin yüz akı yerli otomotiv ana sanayi üreticimiz için pazardaki en son durumu resmeden kapsamlı bir rapor hazırladık ve markamızı fırsatlarla olduğu kadar risklerle de tanıştırdık.

Yerli otomotiv üreticimiz, AGS Global'in gün geçtikçe büyüyen "mutlu markalar" ailesine 2022 yılında katılan ilk üye oldu. 

 

Siz de AGS Global'in Otomotiv ve Mobilite kategorisinde sunduğu araştırma çözümlerinden faydalanın, fırsatları lehinize çevirin, rakiplerinizden pozitif ayrışın. 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız