Bilgi Talep Formu

80'den fazla ülkede araştırma yapıyoruz.

Yüze yakın Türk markasının dünyanın her bölgesinde pazar araştırma partneri olan AGS Global, yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerine destek veriyor.

Bizi tanıyın

Büyük resme ve sizi nasıl etkilediğine bakın.

AGS Global'in sunduğu çözümler ile doğru bilgiye sahip olun, şirketinizin verimliğini arttırın, rakiplerinizden daha hızlı büyüyün.

Hizmetlerimize gözatın

Turquality Pazar Araştırmaları

AGS Global, Turquality süreçlerinin tamamlayıcı unsuru olan yurtiçi ve hedef pazarlarda gerçekleştirdiği araştırma çalışmaları ile çözüm sunuyor.

Ayrıntılı bilgi

Araştırma Hizmetleri

AGS Global, küresel ölçekte insanların düşünce, tutum ve davranışlarını içgörü yolculuğuyla keşfetmek üzere kurulmuş ve 80’den fazla ülkede projeler yürüten özgün bir araştırma şirketidir. Uluslararası pazarlarda edindiği tecrübelerini yerel dinamiklerle güçlü bir şekilde harmanlayarak müşterilerine aktarır.

Doğru kararları vermeniz için sizinle çalışmaya hazırız.

AGS Global, yürüttüğü tüm projelerde, alanında uzman personeli ve ülkemizin önde gelen akademisyenlerinin katılımıyla öne çıkan ortak akıl prensibiyle doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle müşterilerine sunar.
AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar çok geniş yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
New York'tan Şanghay'a kadar sizin için araştırıyoruz.

İstanbul merkezli AGS Global; Berlin, Moskova, Londra, New York ve Şanghay'da şubeleşmeye giden ilk ve tek Türk araştırma şirketidir.

80'den fazla ülkede faaliyet

80’den fazla ülkede faaliyet gösteren AGS Global, kısa sürede onlarca Türk markasının dünyanın her bölgesinde pazar araştırma partneri olmuş ve yerli markalarımızın uluslararası markalaşma süreçlerinde yetkin çözümler sağlamıştır.Bizden Haberler

AGS Global ailesinden duyurular, bültenler, bloglar, gündemin nabzını tutan araştırmalar ve medya yansımalarını takip edin.

Mutlu müşteriler

AGS Global, otomotivden turizme, dayanıklı tüketimden finansal hizmetlere, gayrimenkulden lojistiğe, teknolojiden kamu hizmetlerine kadar çok geniş yelpazede zengin bir müşteri portföyüne sahiptir.
Bize Yazın

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız