Bilgi Talep Formu

ABD, Özbekistan ve Karadağ: Ofis Mobilyaları Markamızın Yeni Pazarlara Yolculuğunda Birlikteyiz

Turquality kapsamında Türkiye'nin lider ofis mobilyaları üreticisi markamız için büyük fırsatlar vaat eden ABD, Özbekistan ve Karadağ pazarlarını araştırdık.
blog image

Küresel büyüklüğü 50 milyar doları aşan ofis mobilyaları pazarından en büyük payı alan ABD; liberalleşme sürecinde yabancı yatırımcılar için cazibe merkezlerinden birine dönüşen Özbekistan ve küçük nüfusuna karşın "turizm" odaklı büyümesiyle ofis alanlarının hızla geliştiği Karadağ.

AGS Global olarak, Covid-19'un yarattığı çetin şartlara rağmen dijitalleşmenin sağladığı sonsuz imkanlardan faydalanarak Turquality liginin yıldızlarından Türkiye'nin lider ofis mobilyaları markamızı, büyük fırsatlar sunan aynı zamanda yüksek rekabetin söz konusu olduğu pazarlarda gerçek içgörülerle buluşturduk.

Markamızla çıktığımız global yolculuk devam ediyor..

 

AGSSuperLeague: TURQUALITY®​ Pazar Araştırmaları ile dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan TURQUALITY®'nin büyülü dünyasına araştırmanın ve içgörünün gücüyle dahil olun. Hedef pazarınızda markalaşarak, pazar payınızı artırın.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız