Bilgi Talep Formu

Lider Mobilya Markamız İçin Büyütecimizi Irak Pazarındaki Fırsatlara Tuttuk

Türkiye mobilya sektörünün önde gelen markası müşterimiz için ihracat pazarları arasında ilk sırada yer alan Irak'ta tüketici ve bayi cephelerini içeren kapsamlı araştırmamızla gerçek içgörüye ulaştık.
blog image

2011 yılı sonunda 117 milyar $ hacme ulaşan ve tam anlamıyla "yıldızı parlayan" dünya mobilya ticareti, önceki yıla göre %10 büyüme kaydetmiş durumda.  Mobilya üretiminde küresel üslerden birine dönüşme yolunda emin adımlar atan Türkiye ise 1,38 milyar $ ihracatla dünyada ilk 10'u zorluyor. Türkiye'nin markalı mobilya sektörü ise hem direkt ihracat hem de mağazalaşma yoluyla dünyada "Türkiye mobilyasının" sesini duyurmaya devam ediyor.

Biz de AGS Global olarak, küresel seferberliğe çıkan lider mobilya markamız için Türkiye'nin en büyük mobilya ihracat pazarı olan Irak'ta "gerçek içgörünün" peşine düştük ve markamızı pazarın potansiyeli ile tanıştırmayı başardık. 

Büyük bir gururla duyuruyoruz ki, markamız artık "mutlu markalar" ailemizin bir üyesi..

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız