Bilgi Talep Formu

Mobilya Markamız İçin İngiltere Pazarında Fırsatları Keşfettik

Türkiye'nin önde gelen mobilya markası müşterimiz için fırsatlarla dolu İngiltere pazarında çıktığımız içgörü yolculuğunu başarıyla tamamladık.
blog image

400 milyar dolara yaklaşan hacmiyle küresel ev mobilyaları pazarı, emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Covid-19 pandemisiyle birlikte dünyada milyonlarca insan evlerinde daha çok zaman geçirirken, gündelik hayatın olmazsa olmazı niteliğindeki mobilya ve ev dekorasyonu ürünlerinin yenilenmesine dönük talep artıyor. Sağlık, akıllı teknolojiler ve evde çalışan nüfusun işlevsellik ihtiyacı doğrultusunda trendler hiç olmadığı kadar hızlı güncelleniyor. 

Dünya mobilya tüketimi içerisinde hatırı sayılır bir konuma sahip İngiltere pazarı, aynı zamanda tüm bu trendlerin an be an izlenebileceği bir ayna. Dünyanın önde gelen markalarının yurtdışına açılma serüveninde "amiral gemisi" niteliğindeki pazar, 2019 yılı itibariyle dünyanın 8'inci büyük ihracatçısı olan Türkiye mobilya sektöründeki aktörlerin de iştahını kabartmaya devam ediyor.

Biz de AGS Global olarak mobilya markamızı yüksek potansiyelinin yanı sıra, rekabetçiliğin de üst düzeyde seyrettiği İngiltere pazarında kapsamlı bir "içgörü yolculuğuna" çıkarttık; ihracat ve mağazalaşma fırsatlarına ışık tuttuğumuz araştırma projemizi başarıyla tamamladık.

Mobilya markamız artık AGS Global'in "mutlu markalar" ailesinin yeni üyesi..

 

AGSSphere: Global Pazar Araştırmaları ile erken davranarak hedef pazarınızdaki potansiyelinizi daha iyi anlayabilir, fırsatlara odaklanabilir, pazar payınızı artırarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

 

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

İş Dünyası ABD'ye Güvenmiyor

06 Şubat 2018 | BÜLTEN

AGS Global, TÜAD Ailesine Katıldı

01 Aralık 2017 | BÜLTEN

Bir Öykü.. AGS Global

05 Ekim 2011 | BLOG

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız