Bilgi Talep Formu

Gazlı İçecek Sektörüne Yönelik Yatırım Öncesi Pazar Araştırmamızı Tamamladık

Türkiye'de son yıllarda hızla büyüyen sağlıklı gazlı içecek kategorisi için yatırım öncesi pazar araştırma projemizi başarıyla tamamladık.
blog image

Türkiye'de son yıllarda sağlıklı içecek seçeneklerine tüketici ilgisi hızla artarken, pazar da buna bağlı olarak hızlı bir büyüme kaydediyor ve yatırımcıların ilgisini cezbediyor. Sağlıklı gazlı içecek kategorisi en hızlı büyüyen segmentlerin başında geliyor.

Biz de AGS Global olarak Türkiye pazarına yeni ürünlerini sunmayı planlayan yatırımcımız için kapsamlı bir yatırım öncesi pazar araştırması gerçekleştirdik ve pazarın sunduğu fırsatları, tüketici davranışlarını, büyüme projeksiyonunu, trendleri ve daha birçok unsuru 360 ° yaklaşımla kuşatan kapsamlı bir içgörü yelpazesi sunduk.

Yatırımcımız artık AGS Global'in "mutlu markalar" ailesinin bir üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Yatırım Öncesi Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global olarak müşterilerimize yatırım öncesi pazar araştırma çalışmalarında somut ve soyut veriler üzerinden gerçek bir bilgi kaynağı sunmaktayız.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız