Bilgi Talep Formu

2 Mayıs Dünya Pazar Araştırmaları Günü Kutlu Olsun

AGS Global ailesi olarak 2 Mayıs 2020 tarihinde tüm dünyayla eşzamanlı olarak Dünya Pazar Araştırmaları Günü'nü kutladık.
blog image

Araştırma sektörüne yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla 2018 yılında Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından ilan edilen 2 Mayıs Dünya Pazar Araştırmaları Günü, bu yıl "Covid-19 salgını" ana temasıyla dijital mecralarda kutlanıyor. Etkinliklerde salgının araştırma sektörü üzerindeki etkisi, dünya genelinde veri ve iç görü ile yaratılan çözümler, ilham verici hikayeler, araştırmaların veri ve iç görü perspektifi ile tedavi ve iyileşmeye sağladığı destek, veri ve iç görünün her zamankinden daha da önemli olduğuna dair anlatılara yer veriliyor.

ESOMAR (World Association of Opinion and Marketing Research Professionals) ve TÜAD üst düzey yöneticileri inisiyatifiyle belirlenen 2 Mayıs Dünya Pazar Araştırmaları Günü, aynı zamanda tüzel üyesi olduğumuz TÜAD'ın kuruluş yıldönümü.

Bizler de AGS Global ailesi olarak sektörümüzün bu önemli gününü sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla kutluyor, Covid-19'un gündemden bir an önce çıktığı ve araştırmanın her zamankinden daha önemli olduğu bir dünya temenni ediyoruz.

 

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız