Bilgi Talep Formu

Hazır Giyim Markamız İçin 3 Ülkede Fırsatları Araştırdık

Hazır giyim markamız için Türkiye, İngiltere ve İspanya pazarlarında gerçekleştirdiğimiz araştırmayla markamız için yeni fırsatların kapısını araladık.
blog image

2017 yılında 16,8 milyar dolar ile dünyanın 5'inci büyük ihracatçısı olan ve dünya pazarlarından yüzde 3,3 pay alan Türk hazır giyim & konfeksiyon sektörünün önde gelen markalarından müşterimiz için Türkiye'nin yanı sıra küresel hazır giyim devlerine ev sahipliği yapan İngiltere ve İspanya'da yürüttüğümüz pazar araştırmalarımızı başarıyla tamamladık. Markamız için yeni partnerliklere uzanan yol haritaları oluşturduk.

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız