Bilgi Talep Formu

Deri ve Ayakkabı Sektörünün Lider Markası İçin Hedef Pazarlarda İçgörüye Uzandık

Türkiye'nin önde gelen deri ve ayakkabı markası müşterimiz için odağımızda; Fas ve Azerbaycan pazarları vardı.
blog image

Üretim gücü ve tasarım yeteneği ile Türkiye, 2014 yılında dünyaya 719,2 milyon $ değerinde ayakkabı ihraç ederken, bunun %40'ından fazlası deri ayakkabılardan geldi. Türk deri ve ayakkabı markaları hem direkt ihracat hem de mağazalaşma yöntemiyle, dış pazarlarda Türkiye bayrağını dalgalandırmaya devam etti. 

Biz de AGS Global olarak, önde gelen deri ve ayakkabı markası müşterimiz için yükselen alım gücüyle dünyanın gözünü diktiği pazarlar Fas ve Azerbaycan'da ticari fırsatlara ve gerçek tüketici içgörüsüne odaklandığımız araştırmalarımızı başarıyla tamamladık.

Müşterimiz, artık "mutlu markalar" ailemizin bir üyesi..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Siz de AGS Global'in Marka Bilinirlik ve Algı Araştırması Alanında Sunduğu Hizmetlerle Tanışın..
Pazarlamanın en temel görevi bir markanın satın alınma süreçlerini kolaylaştırmaktır. Fiziksel bulunurluğunun yanında zihinsel ulaşılabilirlik bir markanın olmazsa olmazıdır. Bu ana görevin dışında her şey talidir. Bu aşamada markalar bilinirliğini öne çıkarmalı, pozitif algı oluşturmalıdır. Ürünlerde ve hizmetlerdeki inovasyon bile ancak marka bilinirliğinin öne çıkarılması ve algı yönetimiyle ortaya konulabilir.

AGS Global ailesi olarak yurtiçinde veya yurtdışı hedef pazarlarda B2B veya B2C sektörlerde marka bilinirlik ve algı araştırmalarında müşterilerimizin yol arkadaşı olmaya devam ediyor ve destek oluyoruz.

Gençlik: Algılar ve Ötesi

02 Aralık 2020 | BLOG

TVNET "Makroskop" Programına Konuk Olduk

30 Mayıs 2020 | BASINDA AGS

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

17. MÜSİAD Expo'da Yerimizi Aldık

25 Kasım 2018 | BÜLTEN

MÜSİAD Çerçeve Dergisi'ne Konuk Olduk

02 Temmuz 2016 | BASINDA AGS

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız