Bilgi Talep Formu

AGS Global, "Yeni Normalde" Ticari Fırsatlarla Markaların Yanında

AGS Global olarak #Covid-19 pandemisi sırasında markalarımız için yol gösterici mini sektör raporlarımızla, "yeni normaldeki" ticari fırsatlara dikkat çektik.
blog image

AGS Global ailesi olarak Mart ayının ortasından itibaren #Covid-19 pandemisine yönelik "araştırma ve içgörünün" gücünü sosyal sorumluluk boyutuyla da seferber etmiş durumdayız. Bu doğrultuda, iş insanlarımızla gerçekleştirdiğimiz geniş kapsamlı üç araştırmanın yanı sıra, sosyal medya hesaplarımızdan sürecin küresel ve ulusal yansımalarını ele alan verilerimizle markalarımızın yanında olmaya devam ettik. Bu çabalarımızın üçüncü halkasını ise çeşitli sektörlerimiz için "yeni normalde ticari fırsatlara" odaklandığımız mini sektör raporlarımız oluşturuyor. 

Bu doğrultuda, mobilyadan sağlık turizmine, hazır giyimden ev tekstiline farklı sektörlerdeki ticari fırsatları markalarımız için inceledik. 

 

Sektör Raporlarımıza Erişin:

📌  FAS MOBİLYA PAZARI RAPORUMUZUN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.. 

📌 HİNDİSTAN MOBİLYA PAZARI RAPORUMUZUN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.. 

📌  "TÜRKİYE EV TEKSTİLİ SEKTÖRÜ İÇİN YENİ NORMALDE FIRSATLAR" RAPORUMUZUN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.. 

📌  "TÜRKİYE SAĞLIK TURİZMİ SEKTÖRÜ İÇİN YENİ NORMALDE FIRSATLAR" RAPORUMUZUN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.. 

📌  "YENİ NORMALLEŞMENİN ŞAFAĞINDA HAZIR GİYİM SEKTÖRÜ İÇİN FIRSATLAR" RAPORUMUZUN TAMAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Siz de AGS Global'in Uluslararası Pazar Araştırmaları Alanında Sunduğu Çözümlerle Tanışın..

AGS Global, dünyanın her yerinde şirketlerimizin ve özellikle ihracata gönül vermiş iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda pazarın ihtiyaçlarını çok iyi analiz eder ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretir.

AGS Global'in sağladığı hizmetler ile; potansiyel müşterilerinin iletişim bilgilerini, rakiplerinin pazardaki fiyatlandırmasını, belli bir ülke ya da pazarda mal satabilmeniz için gereken koşulları öğrenebilirsiniz.

 

Resim Galerisi

AGS Global Artık Anonim Şirket

17 Aralık 2018 | BÜLTEN

Hedefe ulaşmanız için sizinle çalışmaya hazırız